Pzt – Cmt: 8:00 – 18:30
+90 (0212) 886 7241 – (0212) 659 4791
Whatsapp: (+90) 533 736 15 87

HAKKIMIZDA

Lidersan Promosyon, üretim tesisinin temellerini 40 yıl önce atmış, yüzeysel büyüme yerine köklü gelişmeyi tercih ederek şu anda Türkiye’nin en kapsamlı promosyon ürünleri üreticisi haline gelmiştir.1983 yılında Etem BUDAN ve ortakları tarafından “Lider Saatçilik” adı altında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız zaman içerisinde promosyon ürünleri imalatına başlamış ve Lider Makine ve Sanayii kısaltması olan “LİMAKSAN” ismiyle sektöre bayilik sistemleriyle öncülük etmiştir. 2003 yılında ise firmamız ‘doğrudan aracısız-komisyonsuz bayiler yerine tüm reklam ajanslarına satış ilkesi’ nedeniyle bayilerini kapatarak tüm promosyon reklam ajanslara “LİDERSAN PROMOSYON” ismiyle ürettiği ürünlerin satışına devam ederek günümüze kadar üretim kabiliyetini kaybetmeden tüm küresel krizleri atlatarak ulaşmıştır.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen Lidersan Promosyon Türkiye’de promosyon sektörünün ortaya çıkmasında öncü firmalardan olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Lidersan Promosyon ürün konseptinde sadece promosyon ürünlerine yönelerek konusunda ihtisaslaşmayı sağlayan ender firmalardan biri olmuştur. Promosyon ürünleri imalatı Lidersan Promosyon’un her zaman asli ve tek işidir.

10.000 m² lik kapalı alanda promosyon ürünleri imalatı yapan Lidersan Promosyon, tüm dünyada ki promosyon ürünleri üretim teknolojilerini yakından takip ederek makine parkurunu sürekli güncellemekte ve bu sayede müşterilerine her zaman üst kalite ve makul fiyatlı promosyon ürünleri sunmaktadır.

Lidersan Promosyon’un yerli promosyon ürünleri imalatındaki ısrarı sayesinde bir çok ülkeye ihracatın önünü açmış ve bugün firmamız ülke ekonomisine katkıda bulunan lider bir firma haline gelmiştir.

Lidersan Promosyon ürün yelpazesinin tamamını kendisi üreten al-sat ve ithalat yapmayan ülkemizdeki TEK promosyon ürünleri üretici firmasıdır.

Lidersan Promosyon’un ürettiği çeşitli promosyon ürünleri gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında düzenlenen fuarlarda sergilenerek tanıtımı yapılmakta ve ülkemizi yerli üretimle temsil eden tek firmadır.

Lidersan Promosyon Türkiye’nin en önemli ve en eski promosyon derneği olan Promotürk’ün onur ödülüne sahip en eski üyesidir.

Lidersan Promosyon olarak üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizin garantisi tarafımızdan verilmektedir.Herhangi bir problem yaşadığınızda muhatap bulabilirsiniz.Ürünlerimiz 2 yıl LİDERSAN PROMOSYON güvencesi altındadır.Promosyon ürünlerimizle ilgili siz veya müşterileriniz bir sorun yaşadığında ekiplerimiz tarafından gerekli inceleme hemen başlatılır ve söz konusu mağduriyet en kısa sürede giderilir.Bizleri 40 yıldır sektörde tutan ve en eski promosyon ürünleri üreticisi yapan yegane faktör siz müşterilimize verdiğimiz güvendir.